Hakkımızda

 

Değerli eğitimci;
Eğitim alanında “+ değerler” üretmek için yeni şeyler söylemenin zamanı geldiğini düşünüyoruz.

İnsanımızı ve bu toprakları çok seviyoruz. Bu topraklarda yaşamanın üzerimize ‘güzel insan’ yetiştirme misyonunu yüklediğinin bilincindeyiz. Bilimde, sanatta edebiyatta dünya ile yarışacak, dünyaya yeni soluk kazandıracak bir nesle hepimizin ihtiyacı var..

‘iyi dersler’, insanı değerli görerek ona sunulacak her hizmetin, her nesnenin nitelikli, emek verilmiş olmasını temel ilke olarak benimsemektedir. Çalışma programlarını, sistemini, ürettiği dokümanları bu temel yaklaşımla oluşturmaktadır..

‘iyi dersler’ Eğitim Kurumları, öğrencinin ve velinin memnuniyetini önceleyen, belirlenen hedefe onlarla yürümeyi pratikleştiren bir anlayışla, öğrencilerimiz için başarı, çalışanlarımız için güven ve yöneticilerimiz için kurumsallaşmayı amaç edinmiştir..

‘iyi dersler’ Eğitim Kurumları yenilikçi yaklaşımlarıyla nitelikli bir eğitimin önemli ve herkes tarafından kabul edilir adresi olmaya çalışmaktadır. Bu kapsamda geleceği teslim edeceğimiz her şeyin en iyisine layık olarak düşündüğümüz gençlerimize iyi bir eğitim alabilecekleri kurum ve model çalışması yaptık..

Bu uzun yürüşte geleceği birlikte şekillendireceğimiz siz eğitimci dostlarımıza bu modeli birlikte kullanmayı ve büyütmeyi teklif ediyoruz. ‘iyi dersler’ Eğitim Kurumları ülke çapında isim kullanım çalışmalarına başlamış ve bu çalışmalarını farklı şehirlerdeki birçok Özel Öğretim Kursu ve Etüt Merkezinin teveccühüyle sürdürmektedir..

Nitelikli ve verimli bir gelecek dileklerimizle …


Kurumsal Değerlerimiz

Her öğrencinin bireysel farklılıklarını dikkate alan, paylaşımcı, bilimsel ve özgürlükçü bir anlayışla, teknolojik altyapıları sağlayarak kariyer planlama merkezli bir hizmet sunarak güzel insan yetiştirmek en önemli kurumsal hedefimizdir.

 

Paylaşımcılık

Bilimsellik

Kişiye Özgülük

Özgürlük

Güvenilirlik

Tutarlılık